NATRIX ОБЕТКИ

ден 2,300.00

Материјал: stainless steel
Димензија: 1.8cm надворешен дијаметар / 0.5cm ширина

код: 03X03-00093 Категории: ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “NATRIX ОБЕТКИ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *