NATRIX ОБЕТКИ

ден 2,900.00

Материјал: месинг со жолта позлата
Димензија: 3.2cm дијаметар

код: 03X15-00370 Категории: ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “NATRIX ОБЕТКИ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *