NATRIX ОБЕТКИ

ден 3,550.00

Материјал: месинг и кристали
Димензија: 1.8cm дијаметар / 0.5cm ширина

код: 03X15-00538 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “NATRIX ОБЕТКИ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *