NATRIX ОБЕТКИ

ден 2,850.00

Материјал: месинг со жолта позлата и кристали
Димензија: 1.8cm кружен елемент

код: 03X15-00365 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “NATRIX ОБЕТКИ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *