NATRIX ЛАНЧЕ

ден 6,700.00

Материјал: месинг и кристали
Димензија: 50cm должина и 5cm продолжеток / 3.6cm елемент

код: 01X15-00390 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “NATRIX ЛАНЧЕ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *