NATRIX ЛАНЧЕ

ден 2,950.00

Материјал: stainless steel
Димензија: 60cm должина

код: 01X03-00243 Категории: ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “NATRIX ЛАНЧЕ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *