NATRIX ЛАНЧЕ

ден 3,300.00

Материјал: месинг со жолта позлата и кристали
Димензија: 50cm должина и 5cm продолжеток / 1.9cm x 2cm елемент

код: 01X15-00400 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “NATRIX ЛАНЧЕ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *