NATRIX БЕЛЕГЗИЈА

ден 4,150.00

Материјал: месинг и кристали
Димензија: 6.1cm x 5cm / 0.8cm ширина

код: 02X15-00394 Категории: ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “NATRIX БЕЛЕГЗИЈА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *