NATRIX БЕЛЕГЗИЈА

ден 7,300.00

Материјал: месинг со жолта позлата и кристали
Димензија: 16.5cm должина и 3.5cm продолжеток

код: 02X15-00396 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “NATRIX БЕЛЕГЗИЈА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *