NATRIX БЕЛЕГЗИЈА

ден 4,550.00

Материјал: месинг и кристали
Димензија: 5.5cm x 4.5cm / 1.3cm ширина

код: 02X15-00395 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “NATRIX БЕЛЕГЗИЈА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *