MONACO ЧАСОВНИК

ден 3,200.00

Материјал: куќиште од метал со жолта позлата и гумено ремче
Димензија: 3.8cm дијаметар
Водоотпорност: 3 ATM

код: 11L75-00303 Категории: ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “MONACO ЧАСОВНИК”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.