MONACO ЧАСОВНИК

ден 4,400.00

Материјал: метал со розе позлата
Димензија: 3.8cm дијаметар
Водоотпорност: 3 ATM

код: 11L05-00568 Категории: ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “MONACO ЧАСОВНИК”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.