MIRROR ЛАНЧЕ

ден 4,850.00

Материјал: сребро 925 родирано и кристал
Димензија: 42cm и 45cm должина и 3cm продолжеток

код: 01X01-05238 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “MIRROR ЛАНЧЕ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.