MIRROR ЛАНЧЕ

ден 3,850.00

Материјал: сребро 925 родирано и кристал
Димензија: 42cm и 3cm продолжеток

код: 01X01-05239 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “MIRROR ЛАНЧЕ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.