MIRROR ЛАНЧЕ

ден 3,900.00

Материјал: сребро 925 со жолта позлата
Димензија: 45cm должина и 3cm продолжеток

код: 01X05-03262 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “MIRROR ЛАНЧЕ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.