MIRROR БЕЛЕГЗИЈА

ден 3,200.00

Материјал: сребро 925 со жолта позлата
Димензија: 15cm должина и 3cm продолжеток

код: 02X05-02201 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “MIRROR БЕЛЕГЗИЈА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.