MIRROR БЕЛЕГЗИЈА

ден 2,650.00

Материјал: сребро 925 родирано
Димензија: 15cm должина и 3cm продолжеток

код: 02X01-03314 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “MIRROR БЕЛЕГЗИЈА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.