MINIS БЕЛЕГЗИЈА

ден 1,450.00

Материјал: месинг со жолта позлата и врвка
Димензија: должината се подесува / 1.3cm x 0.4cm елемент

код: 02L15-01704 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “MINIS БЕЛЕГЗИЈА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *