Попуст!

MINI ПРСТЕН

Original price was: ден 1,450.00.Current price is: ден 1,160.00.

Материјал: месинг со жолта позлата и кристал
Димензија: 0.8cm x 0.3cm кристал

код: 04L15-00513 Категории: , ,

Дополнителни информации

Големина

52, 54, 56, 58

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “MINI ПРСТЕН”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *