MINI ОБЕТКИ

ден 1,320.00

Материјал: месинг со жолта позлата и кристали
Димензија: 0.3cm x 0.8cm

код: 03L15-01258 Категории: ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “MINI ОБЕТКИ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *