MINI ОБЕТКИ

ден 1,750.00

Материјал: месинг со жолта позлата и кристали
Димензија: 1.5cm надворешен дијаметар / 0.3cm x 0.8cm кристали

код: 03L15-01266 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “MINI ОБЕТКИ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *