MINI ОБЕТКИ

ден 1,800.00

Материјал: месинг со жолта позлата и кристали
Димензија: 5cm должина / 0.3cm кристали

код: 03L15-01383 Категории: ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “MINI ОБЕТКИ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *