MINI ЛАНЧЕ

ден 2,750.00

Материјал: месинг со жолта позлата и кристал
Димензија: 36cm должина и 6cm продолжеток / 0.3cm кристали

код: 01L15-01563 Категории: ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “MINI ЛАНЧЕ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *