MINI ЛАНЧЕ

ден 1,450.00

Материјал: месинг со жолта позлата и кристал
Димензија: 43cm должина и 3cm продолжеток / 0.8cm x 0.3cm елемент

код: 01L15-01467 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “MINI ЛАНЧЕ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *