MINI БЕЛЕГЗИЈА

ден 2,000.00

Материјал: месинг со жолта позлата и кристали
Димензија: 15.5cm должина и 3cm продолжеток / 0.3cm кристали

код: 02L15-01442 Категории: ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “MINI БЕЛЕГЗИЈА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *