MINI БЕЛЕГЗИЈА

ден 2,650.00

Материјал: месинг со жолта позлата и кристали
Димензија: 15.5cm должина / 0.8cm x 0.3cm и 0.2cm кристали

код: 02L15-01351 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “MINI БЕЛЕГЗИЈА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *