Попуст!

MIAMI ЧАСОВНИК

Original price was: ден 5,200.00.Current price is: ден 4,160.00.

Материјал: куќиште од метал и stainless steel ремче со розе позлата
Димензија: 3.2cm дијаметар
Водоотпорност: 3 ATM

1 на залиха

код: 11L03-00324 Категории: ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “MIAMI ЧАСОВНИК”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *