MELODY ОБЕТКИ

ден 3,300.00

Материјал: сребро 925 со жолта позлата
Димензија: 9cm должина

код: 03X05-02721 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “MELODY ОБЕТКИ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.