Попуст!

MELODY ЛАНЧЕ

ден 3,080.00

Материјал: сребро 925 со жолта позлата
Димензија: 44cm должина и 3cm продолжеток

код: 01X05-03130 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “MELODY ЛАНЧЕ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.