MELODY ЛАНЧЕ

ден 8,600.00

Материјал: сребро 925 со жолта позлата
Димензија: 41cm должина и 4cm продолжеток

код: 01X05-03129 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “MELODY ЛАНЧЕ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.