MELODY ЛАНЧЕ

ден 10,500.00

Материјал: сребро 925 со жолта позлата
Димензија: 50cm должина

код: 01X05-03127 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “MELODY ЛАНЧЕ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.