MELODY ЛАНЧЕ

ден 4,500.00

Материјал: сребро 925 родирано
Димензија: 42cm должина и 3.5cm продолжеток

код: 01X01-05169 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “MELODY ЛАНЧЕ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.