MELODY ЛАНЧЕ

ден 8,700.00

Материјал: сребро 925 родирано
Димензија: 40cm должина и 4cm продолжеток

код: 01X01-05168 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “MELODY ЛАНЧЕ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.