Попуст!

MELODY БЕЛЕГЗИЈА

Original price was: ден 5,200.00.Current price is: ден 3,640.00.

Материјал: сребро 925 со жолта позлата
Димензија: 16cm должина и 3cm продолжеток

код: 02X05-02135 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “MELODY БЕЛЕГЗИЈА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *