MALIBU ЧАСОВНИК

ден 8,700.00

Материјал: stainless steel со розе позлата
Димензија: 3cm дијаметар
Водоотпорност: 3 ATM

код: 11L05X00701 Категории: ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “MALIBU ЧАСОВНИК”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.