MALIBU ЧАСОВНИК

ден 8,700.00

Материјал: stainless steel
Димензија: 3cm дијаметар
Водоотпорност: 3 ATM

код: 11X03-00664 Категории: ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “MALIBU ЧАСОВНИК”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.