Попуст!

LUMINOUS ПРСТЕН

Original price was: ден 1,800.00.Current price is: ден 1,440.00.

Материјал: месинг со жолта позлата
Димензија: 1.3cm ширина

код: 04L15-00367 Категории: , ,

Дополнителни информации

Големина

52, 54, 56, 58

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “LUMINOUS ПРСТЕН”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *