LUCKY CHARM ЛАНЧЕ

ден 2,000.00

Материјал: месинг со жолта позлата и седеф
Димензија: 85cm должина / 1.2cm x 3.4cm елемент

код: 01X15-00214 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “LUCKY CHARM ЛАНЧЕ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.