LUCKY CHARM ЛАНЧЕ

ден 2,600.00

Материјал: месинг со жолта позлата и седеф
Димензија: 85cm должина / 1.4cm x 4cm елемент

код: 01X15-00213 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “LUCKY CHARM ЛАНЧЕ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена.