LOOK AT ME ПРСТЕН

ден 1,900.00

Материјал: месинг со розе позлата и кристали
Димензија: 0.2cm x 0.4cm кристали

код: 04L15-00632 Категории: , ,

Дополнителни информации

Големина

52, 54, 56, 58

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “LOOK AT ME ПРСТЕН”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *