LOOK AT ME ЛАНЧЕ

ден 2,900.00

Материјал: месинг со розе позлата и кристали
Димензија: 44cm должина и 3cm продолжеток / 3.5cm елемент

код: 01L15-01713 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “LOOK AT ME ЛАНЧЕ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *