LOOK AT ME БЕЛЕГЗИЈА

ден 2,100.00

Материјал: месинг со жолта позлата и кристали
Димензија: должината се подесува / 1.8cm елемент

код: 02L15-01540 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “LOOK AT ME БЕЛЕГЗИЈА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *