LOOK AT ME БЕЛЕГЗИЈА

ден 2,850.00

Материјал: месинг со розе позлата и кристали
Димензија: должината се подесува / 3.5cm x 2.5cm елемент

код: 02L15-01534 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “LOOK AT ME БЕЛЕГЗИЈА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *