LOLLIPOP БЕЛЕГЗИЈА

ден 2,200.00

Материјал: месинг со жолта позлата и кристал
Димензија: 16cm должина и 3cm продолжеток / 1cm кристали

код: 02L15-01357 Категории: ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “LOLLIPOP БЕЛЕГЗИЈА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *