LOLLIPOP ЛАНЧЕ

ден 2,700.00

Материјал: месинг со жолта позлата и кристали
Димензија: 38cm должина и 5cm продолжеток / 1cm и 0.5cm елементи

код: 01L15-01477 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “LOLLIPOP ЛАНЧЕ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *