LOLLIPOP БЕЛЕГЗИЈА

ден 2,300.00

Материјал: месинг со жолта позлата и кристали
Димензија: 6cm дијаметар / 1cm кристали

код: 02L15-01354 Категории: ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “LOLLIPOP БЕЛЕГЗИЈА”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *