LINKS ОБЕТКИ

ден 2,600.00

Материјал: месинг со жолта позлата
Димензија: 5cm дијаметар / 0.8cm ширина

код: 03L15-01423 Категории: ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “LINKS ОБЕТКИ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *