LINKS ОБЕТКИ

ден 1,900.00

Материјал: месинг со жолта позлата
Димензија: 4cm дијаметар / 0.25cm ширина

код: 03L15-01421 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “LINKS ОБЕТКИ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *