LINKS ОБЕТКИ

ден 2,000.00

Материјал: месинг со жолта позлата
Димензија: 4cm дијаметар

код: 03L15-01427 Категории: ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “LINKS ОБЕТКИ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *