LINKS ЛАНЧЕ

ден 2,750.00

Материјал: месинг
Димензија: 45cm должина и 5cm продолжеток

код: 01L15-01832 Категории: , ,

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “LINKS ЛАНЧЕ”

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *